מעת לעת אני מעביר הרצאות בנושאים מקצועיים למפתחי תוכנה. ההרצאות מצולמות ומועלות ל-YouTube. בעמוד זה אני מרכז את צילומי ההרצאות שהועברו בעברית.

הרצאת מבוא לשימוש ב-libraries שפותחו ב-JavaScript. ההרצאה כוללת היכרות בסיסית עם תחום זה תוך כדי מתן הדגמות מעשיות. ההרצאה הועברה ב-HIT.

הרצאת מבוא אשר מקנה הבנה בסיסית בכל הנוגע לשימוש ב-open source projects שפותחו ב-PHP, כגון wordpress, joomla, moodle ואחרים. ההרצאה הועברה ב-HIT.

הרצאת מבוא לפיתוח צד השרת של web applications באמצעות node.js. ההרצאה מסייעת לכל מי שמתעניין בתחום זה לעשות את צעדיו הראשונים. ההרצאה הועברה ב-HIT.

הרצאת מבוא לפיתוח web applications באמצעות Vaadin אשר מבוסס על GWT. הרצאה זו מקנה הבנה בסיסית לאופן שבו פועלים web applications אשר פותחו באמצעות Vaadin. ההרצאה הועברה ב-HIT.

הרצאת מבוא לשפת התיכנות Scala שתסייע לכל מי שכבר מכיר את שפת התיכנות Java לקבל החלטה בנוגע לשפה Scala אשר מבוססת עליה ולעשות את צעדיו הראשונים. ההרצאה הועברה ב-HIT.

הרצאת מבוא לשפת התיכנות Java שתסייע לכל מי שמתעניין בלימוד השפה להבין באיזה נושאים כדאי להתמקד. כמו כן, ההרצאה מסייעת בצעדים הראשונים. ההרצאה הועברה ב-HIT.

הרצאת מבוא לשפת התיכנות PHP שתסייע לכל מי שרוצה לעשות את צעדיו הראשונים בלימוד שפה זו. ההרצאה הועברה ב-HIT.

הרצאת מבוא לשפת התיכנות JavaScript אשר תסייע לכל מי שרוצה לעשות את צעדיו הראשונים בלימוד שפה זו. ההרצאה הועברה ב-HIT.

הרצאת מבוא ללימוד HTML5. ההרצאה כוללת סקירה של האפשרויות שהשימוש ב-HTML5 מאפשר לנו. ההרצאה הועברה ב-HIT.

הרצאת מבוא לפיתוח אפליקציות ל-Android. ההרצאה כוללת התייחסות גם לפיתוח native applications וגם לפיתוח hybrid applications. ההרצאה הועברה ב-HIT.

הרצאת מבוא ללימוד Dart, שפת התיכנות החדשה של Google. ההרצאה כוללת התייחסות לעתיד האפשרי של השפה. ההרצאה הועברה ב-HIT.

הרצאה שבה סקרתי את הטיפים שיש לי לתת לכל מי שמעוניין ללמוד פיתוח תוכנה. ההרצאה מתבססת על ניסיוני רב השנים הן בהדרכה והן בלימוד עצמי. ההרצאה הועברה ב-HIT.

הרצאת מבוא לבסיס הנתונים MongoDB. ההרצאה כללה סקירה של המקרים שבהם nosql databases מתאימים והשוואה של nosql databases ל-relational databases. ההרצאה הועברה ב-HIT.

הרצאת מבוא לספריה jQueryMobile ולתפקידה בפיתוח אפליקציות היברידיות למכשירים ניידים. ההרצאה הועברה ב-HIT.

הרצאת מבוא לאופן השימוש ב-HTML5 WebSockets. ההרצאה כללה הדגמה מעשית אשר כללה צ'אט שמבוסס על HTML5 WebSockets API תוך כתיבת צד השרת ב-Java EE.

הרצאת מבוא ל-Ajax. ההרצאה כללה הדגמה מעשית תוך שימוש באובייקט ה-XHR ותוך כדי מתן הסבר מפורט. ההרצאה הועברה ב-HIT.

הרצאת מבוא ל-PhoneGap ולתפקידה בפיתוח אפליקציות היברידיות למכשירים ניידים. ההרצאה כללה גם הסבר לאופן הפעולה של PhoneGap. ההרצאה הועברה ב-HIT.

מיועד למנהלי פרוייקטים אשר מיועדים בהבנה ממעוף הציפור של מערכות תוכנה - Fullstack Development

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.