אני מעביר קורסים, סמינרים ווובינרים. מידע מפורט ניתן למצוא באתר www.lifemichael.com. כל ההדרכות שאני מעביר מצולמות בוידאו (תמונת מסך + ההסברים שאני נותן בקולי) כדי לאפשר חזרה יעילה על חומר הלימוד בין מפגש למפגש. כל ההדרכות שאני מעביר משודרות אונליין ב-live כדי לאפשר למידה מרחוק (עוזר בייחוד במקרים של נסיעות לחו״ל ומילואים).

כל אחד מהקורסים שאני מעביר מורכב מ-90 שעות אקדמיות שמועברות ב-18 מפגשים שבועיים. המחיר של ההשתתפות בכל אחד מהקורסים הוא 6940 ש״ח. ניתן לשלם אונליין דרך האתר www.lifemichael.com בכרטיס אשראי (עד 12 תשלומים זהים ללא ריבית והצמדה).

למעט הקורס Fullstack Development ולמעט הקורס CSS Fundamentals (כדי להירשם אליהם אין צורך בידע מוקדם בתכנות… הם מיועדים למנהלים ו/או לחסרי רקע בתכנות), בשאר הקורסים יש צורך לעבור מבחן התאמה (במידה שלמועמד אין את הידע המוקדם שנדרש בתכנות).

קורס פיתוח אפליקציות ב-Java לאנדרואיד
מערכת ההפעלה Android היא מערכת ההפעלה הפופולרית ביותר בעולם של טלפונים ניידים. הקורס מתמקד בפיתוח אפליקציות בג'אווה למערכת הפעלה זו. הקורס מיועד לאנשים עם רקע בתיכנות מונחה עצמים. מועמדים ללא רקע בתיכנות מונחה עצמים ומועמדים ללא רקע בתיכנות נדרשים לעבוד מבחן התאמה. הקורס מאופיין בקצב לימוד גבוה במיוחד וברמה גבוהה ביותר. הקורס מכשיר את משתתפיו לתפקידי פיתוח בג'אווה למערכת ההפעלה אנדרואיד. בחלקו הראשון עוברים על כל הנושאים ב-Java אשר חייבים להכיר באופן יסודי לפני שלומדים כיצד לפתח ב-Java לאנדרואיד.
סילבוס
http://tinyurl.com/lifemichaelandroid
אתר הקורס
http://android.course.lifemichael.com
מידע מפורט
http://android.course.lifemichael.com/description.pdf

קורס הנדסת תוכנה ב-PHP
שפת התכנות PHP היא השפה הפופולרית ביותר בעולם לפיתוח צד השרת של web applications. הקורס מתמקד בפיתוח קוד ב-PHP אשר רץ בצד השרת. מיועד גם לאנשים עם רקע בתיכנות וגם לאנשים ללא רקע בתיכנות. מועמדים ללא רקע בתיכנות נדרשים לעבור מבחן התאמה. הקורס כולל הכנה אינטנסיבית למבחן ההסמכה Zend Certified PHP Engineer בגרסה החדשה אשר כוללת את כל הנושאים שהתווספו ל-PHP עד לגרסה 7 (כולל).
סילבוס
http://tinyurl.com/lifemichaelphp
אתר הקורס
http://php.course.lifemichael.com
מידע מפורט
http://php.course.lifemichael.com/description.pdf

קורס Front End Development
קורס זה מתמקד בשפת התיכנות JavaScript, בנושאים החדשים ביותר שקיימים ב-HTML5, בספריה jQuery ובמגוון ספריות אחרות כגון Bootstrap. הקורס מכשיר את משתתפיו לתפקידים ב-FED (תחום החדש שנוצר בשנים האחרונונת אשר מוכר בשם Front End Development).
סילבוס
http://tinyurl.com/lifemichaelfed
אתר הקורס
http://fed.course.lifemichael.com
מידע מפורט
http://fed.course.lifemichael.com/description.pdf

קורס Python Programming
בשנים האחרונות, הפופולריות של שפת התכנונת פייתון הולכת וגדלה. לפי מדדים רבים פייתון היא שפת התכנות הפופולרית ביותר בעולם. קורס זה מתמקד בשפת התיכנות Python בגירסתה העדכנית ביותר ומכסה את כל נושאי היסוד, לרבות תיכנות מונחה עצמים, תיכנות פונקציונלי, עבודה עם threads, תקשורת ונושאים רבים נוספים. הקורס מכשיר את משתתפיו לתפקידי פיתוח תוכנה ב-Python.
סילבוס
http://tinyurl.com/lifemichaelpython
אתר הקורס
http://python.course.lifemichael.com
מידע מפורט
http://python.course.lifemichael.com/description.pdf

קורס Node.js Fundamentals
קורס זה מתמקד בפיתוח צד שרת של מערכות web ושל מערכות שרת אחרות באמצעות Node.js. שני המפגשים הראשונים מוקדשים ליישור קו בכל הנוגע לנושאים הבסיסיים ב-JavaScript שללא ידיעתם לא ניתן ללמוד כיצד לפתח באמצעות Node.js. הקורס מתאים באופן מיוחד לכל מי שכבר מכיר את עולם ה-FED ומעוניין להתקדם מקצועית כדי לעבוד כ-Fullstack Developer.
סילבוס
http://tinyurl.com/lifemichaelnodejs
אתר הקורס
http://nodejs.course.lifemichael.com
מידע מפורט
http://nodejs.course.lifemichael.com/description.pdf

קורס Java Programming
קורס זה מתמקד ב-Core Java ומכסה באופן היסודי ביותר את בסיס השפה, לרבות נושאים חדשים שהופיעו ב-Java 8 וב-Java 9. הקורס מתאים באופן מיוחד לכל מי שמעוניין לפתח קריירה כמפתח Java ומעוניין בהמשך ללמוד נושאים מתקדמים, בין אם בצד השרת ובין אם פיתוח לאנדרואיד בג׳אווה.
סילבוס
http://tinyurl.com/lifemichaeljava
אתר הקורס
http://java.course.lifemichael.com
מידע מפורט
http://java.course.lifemichael.com/description.pdf

קורס Swift Fundamentals
שפת התכנות Swift פותחה על ידי חברת apple כתחליף ל-Objective-C. שפת התכנונת Swift משמשת כיום לפיתוח אפליקציות למערכות ההפעלה של אפל, לרבות iOS. macOS ו-watchOS. השימוש בשפת התכנות Swift איננו מוגבל למערכות הפעלה של חברת apple ומעצם היותה open source ניתן לזהות שימושים בשפה זו גם בפיתוח למערכות הפעלה אחרות.
סילבוס
http://tinyurl.com/lifemichaelswift
אתר הקורס
http://swift.course.lifemichael.com
מידע מפורט
http://swift.course.lifemichael.com/description.pdf

קורס פיתוח ב-Angular
באמצעות ה-Angular Framework ניתן לפתח את צד הלקוח של single page web applications במהירות וביעילות. קורס זה מתמקד בפיתוח באמצעות Angular ותוך שימוש בשפת התכנות TypeScript. קורס זה מתאים באופן מיוחד לכל מי שיש לו רקע בתכנות מונחה עצמים.
סילבוס
http://tinyurl.com/lifemichaelangular
אתר הקורס
http://angular.course.lifemichael.com
מידע מפורט
http://angular.course.lifemichael.com/description.pdf

קורס Kotlin Programming
שפת התכנות Kotlin פותחה על ידי חברת Jetbrain כתחליף לשפת התכנות Java. קוד שנכתב בשפת התכנונת Kotlin מתורגם ל-Java Byte Code בדומה לקוד שכותבים ב-Java. שפת התכנות Kotlin מזכירה במידה רבה את שפות התכנות Swift ו-Scala. בשנים האחרונות שפת התכנות Kotlin תופסת את מקומה כשפת התכנות העיקרית בפיתוח אפליקציות למערכת ההפעלה Android. האפשרות לתרגם קוד שנכתב ב-Kotlin לקוד ב-JavaScript מאפשרת לנו להשתמש בשפה זו גם כתחליף ל-JavaScript. קורס זה מתאים באופן מיוחד לכל מי שמפתח אפליקציות למערכת ההפעלה Android.
סילבוס
http://tinyurl.com/lifemichaelkotlin
אתר הקורס
http://kotlin.course.lifemichael.com
מידע מפורט
http://kotlin.course.lifemichael.com/description.pdf

קורס C# Fundamentals
שפת התכנות #C פותחה על ידי חברת מיקרוסופט בתור השפה העיקרית ב-NET. השפה מאד דומה לשפת התכנות Java, ויחד עם זאת עדיין קיימים הבדלים רבים כתוצאה מקצב ההתפתחות המאד מהיר של #C. קורס זה מתאים באופן מיוחד לכל מי שמעוניין להתמקד בקריירה שלו בפיתוח באמצעות net.
סילבוס
http://tinyurl.com/lifemichaelcsharp
אתר הקורס
http://csharp.course.lifemichael.com
מידע מפורט
http://csharp.course.lifemichael.com/description.pdf

קורס Scala Fundamentals
שפת התכנות Scala פותחה על ידי Prof.Martin Odersky כתחליף לשפת התכנות Java. קוד שנכתב בשפת התכנונת Scala מתורגם ל-Java Byte Code בדומה לקוד שכותבים ב-Java. שפת התכנות Scala מזכירה במידה רבה את שפות התכנות Swift ו-Kotlin. בשנים האחרונות, הפופולריות של השפה בולטת בייחוד במערכות Big Data. קורס זה מכסה באופן יסודי שפה זו ומתמקד בכיסוי ליכולותיה בתיכנות פונקציונלי. הקורס מומלץ באופן מיוחד לכל מי שכבר מנוסה בפיתוח בשפת התכנות Java.
סילבוס
http://tinyurl.com/lifemichaelscala
אתר הקורס
http://scala.course.lifemichael.com
מידע מפורט
http://scala.course.lifemichael.com/description.pdf

קורס Fullstack Development
קורס זה פותח באופן מיוחד עבור חסרי רקע בתכנות אשר מעוניינים בהבנה (ממעוף הציפור) של התחומים השונים שקיימים כיום בפיתוח של מערכות תוכנה. הקורס מתאים באופן מיוחד למנהלי פרוייקטים ולמנהלים באופן כללי.
סילבוס
http://tinyurl.com/lifemichaelfullstack
אתר הקורס
http://fullstack.course.lifemichael.com
מידע מפורט
http://fullstack.course.lifemichael.com/description.pdf

קורס Go Programming
קורס זה פותח באופן מיוחד עבור מתכנתים אשר מעוניינים בלימוד באופן יסודי של שפת התכנות Go. הקורס מכסה באופן יסודי את הנושאים שנלמדים, והוא כולל תרגול בהיקף נרחב.
סילבוס
http://tinyurl.com/lifemichaelgo
אתר הקורס
http://go.course.lifemichael.com
מידע מפורט
http://go.course.lifemichael.com/description.pdf

קורס C++ Fundamentals
קורס זה פותח באופן מיוחד בעלי רקע בתכנות מונחה עצמים אשר מעוניינים ללמוד לפתח בשפת התכנות ++C. הקורס מכסה באופן יסודי את הנושאים שנלמדים, והוא כולל תרגול בהיקף נרחב.
סילבוס
http://tinyurl.com/lifemichaelcpp
אתר הקורס
http://cpp.course.lifemichael.com
מידע מפורט
http://cpp.course.lifemichael.com/description.pdf

קורס CSS Fundamentals
קורס זה פותח באופן מיוחד עבור חסרי רקע בתכנות אשר מעוניינים בלימוד יסודי של שפת העיצוב CSS. הקורס מכסה באופן יסודי את הנושאים הנלמדים, והוא כולל תרגול בהיקף נרחב.
סילבוס
http://tinyurl.com/lifemichaelcss
אתר הקורס
http://css.course.lifemichael.com
מידע מפורט
http://css.course.lifemichael.com/description.pdf

כדי להתעדכן באופן רציף בקורסים, הסמינרים וה-webinars שאני מעביר, אני ממליץ להירשם ל-life michael newsletter באמצעות הטופס באתר https://mailchi.mp/855f24bcf243/lifemichael.

הקורס היסודי והמעמיק ביותר ללימוד שפת התכנות סוויפט מועבר באופן היברידי אשר מאפשר גם לימוד מרחוק - Swift Fundamentals

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.