הקורס הטוב ביותר בארץ ללימוד יסודי ומקיף של שפת התיכנות Java, לרבות כל אותם נושאים בסיסיים שבדרך כלל נמנעים מללמדם בקורסים ללימוד Java באוניברסיטאות, לרבות Reflection, Inner Classes, Java 8 Streams ו-Lambda Expressions. הקורס מורכב מ-90 שעות אקדמיות והוא מועבר ב-18 מפגשים שבועיים, של 5 שעות אקדמיות כל אחד, במסגרת קבוצה אינטימית בחדר ישיבות מהודר ומפנק ב-WeWork Herzliya. כל השיעורים מוקלטים בוידאו כדי לסייע בחזרה על חומר הלימוד בבית. כל השיעורים מועברים גם אונליין כדי לסייע לכל מי שלא יכול להגיע לשיעור עקב מילואים, נסיעה לחו״ל וכדומה.

android course banner

קורס Android

הקורס המקיף ביותר בארץ ללימוד פיתוח אפליקציות ב-Java לאנדרואיד. המפגשים הראשונים מוקדשים ללימוד שפת התיכנות Java, ויתר המפגשים מוקדשים לנושאים השונים שקיימים בפיתוח אפליקציות ב-Java לאנדרואיד. הקורס כולל 18 מפגשים שבועיים. כל השיעורים מוקלטים בוידאו כדי לאפשר חזרה יעילה על חומר הלימוד. הקורס משודר אונליין כדי לאפשר השתתפות מרחוק. הנחה של 15% לסטודנטים (בהווה ולשעבר) של חיים מיכאל. ניתן לשלם ב-12 תשלומים שקליים זהים ללא ריבית וללא הצמדה.

FED Course Logo

קורס FED

הקורס המקיף ביותר בארץ ללימוד פיתוח בצד הלקוח (Front End Development). הקורס כולל, בין היתר, לימוד מעמיק של Java Script (לרבות ECMAScript 2017), שימוש בספריות jQuery jQueryUI ו-jQueryMobile ונושאים מתקדמים ב-HTML5. הקורס כולל 18 מפגשים שבועיים. כל השיעורים מוקלטים בוידאו כדי לאפשר חזרה יעילה על חומר הלימוד. כל המפגשים משודרים באונליין כדי לאפשר לימוד מרחוק. הנחה של 15% לסטודנטים (בהווה ולשעבר) של חיים מיכאל. ניתן לשלם ב-12 תשלומים שקליים זהים ללא ריבית וללא הצמדה.

php course banner

קורס PHP

הקורס המקיף ביותר בארץ ללימוד פיתוח צד השרת של web applications באמצעות PHP. הקורס כולל הכנה מובנית (לרבות בוחנים) למבחן ההסמכה Zend Certified Engineer for PHP, ונושאים רבים אחרים שלא כלולים בהסמכה. הקורס כולל 18 מפגשים שבועיים. כל השיעורים מוקלטים בוידאו כדי לאפשר חזרה יעילה על חומר הלימוד. הקורס משודר אונליין כדי לאפשר השתתפות מרחוק.הנחה של 15% לסטודנטים (בהווה ולשעבר) של חיים מיכאל. ניתן לשלם ב-12 תשלומים שקליים זהים ללא ריבית וללא הצמדה.

Node.js Course Banner

קורס Node.js

הקורס המקיף והיסודי ביותר בארץ ללימוד פיתוח צד השרת של web applications ושל restful web servcices. הקורס כולל בתוכו תירגול בהיקף רב, הן בכיתה והן בבית. הקורס מועבר בקבוצות קטנות בחדר ישיבות ב-WeWork Herzliya והוא כולל 18 מפגשים שבועיים. כל השיעורים מוקלטים בוידאו כדי לאפשר חזרה יעילה על חומר הלימוד. הקורס משודר אונליין כדי לאפשר השתתפות מרחוק. הנחה של 15% לסטודנטים (לשעבר) של חיים מיכאל. ניתן לשלם ב-12 תשלומים שקליים זהים ללא ריבית וללא הצמדה.

Python Course Banner

קורס Python

הקורס המקיף והיסודי ביותר בארץ ללימוד שפת התיכנות Python. הקורס כולל בתוכו תירגול בהיקף רב, הן בכיתה והן בבית. הקורס מועבר בקבוצות קטנות בחדר ישיבות ב-WeWork Herzliya והוא כולל 18 מפגשים שבועיים. כל השיעורים מוקלטים בוידאו כדי לאפשר חזרה יעילה על חומר הלימוד. הקורס משודר אונליין כדי לאפשר השתתפות מרחוק.הנחה של 15% לסטודנטים (לשעבר) של חיים מיכאל. ניתן לשלם ב-12 תשלומים שקליים זהים ללא ריבית וללא הצמדה.

Swift Course Banner

קורס Swift

הקורס המקיף ביותר בארץ ללימוד שפת התיכנות Swift, אשר מחליפה את Objective-C בפיתוח אפליקציות למערכות ההפעלה של Apple, לרבות WatchOS, AppleOS ו-iOS. הקורס מועבר בקבוצות קטנות בחדר ישיבות ב-WeWork Herzliya והוא כולל 18 מפגשים שבועיים. כל השיעורים מוקלטים בוידאו כדי לאפשר חזרה יעילה על חומר הלימוד. הקורס כולו משודר אונליין כדי לאפשר לימוד מרחוק.הנחה של 15% לסטודנטים (לשעבר) של חיים מיכאל. ניתן לשלם ב-12 תשלומים שקליים זהים ללא ריבית וללא הצמדה.

למדתי המון והלכתי לריאיון מקצועי בחברה מאד גדולה ועברתי אותו רק בגלל הידע שצברתי בקורסים. אתה ללא ספק המרצה הכי טוב שהיה לי, בין אם מבחינה מקצועית או אישית. מרצה שגם יודע להעביר את החומר בצורה מדהימה וגם נותן יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. אז רציתי להגיד לך תודה רבה על הסמסטר המעשיר הזה ושנהניתי מהקורסים שלך מאד!
תמונה של רוני תעוז
Roni Taoz
Software engineer at NICE
אני רוצה להודות לך מכל הלב על המרצה המסור שאתה! הידע שהקנית לי הוא עצום ואני מגיעה בזכותך למקומות שלא חלמתי! תודה על הידע וחשוב מכך על הכלים שנתת, ללמידה, ליכולת לחקור ולהתעניין!!!! אתה בהחלט אחד המרצים המשפיעים ביותר ואין לי ספק שאתה שומע את זה המון!!! תודה רבה רבה לך!!!!
Gal Lev
Software Developer
כשהחלטתי להיכנס לתחום תכנות ה ‪WEB‬, עשיתי סקר שוק וגיליתי שהקורסים של חיים מיכאל אטרקטיביים מאוד הן מבחינת היקף הנושאים, עדכניותם ועלותם. התחלתי ללמוד את צד השרת בקורס ‪PHP‬ והיום אני ממשיכה בלימוד צד הלקוח בקורס ‪FED‬ המצוין. שני הקורסים מלווים בהמון מצגות ודוגמאות קוד באתר הקורס, וכן הקלטות של השיעורים שעוזרים מאוד כשלא מצליחים להגיע לשיעור או פשוט בשביל לחזור על החומר. לפני כחודש התחלתי לעבוד כמפתחת ‪WEB‬ בעיתון הארץ‬. אני מרגישה שקיבלתי בקורס הבנה עמוקה בתחום ויכולת להמשיך וללמוד הלאה. המון תודה!
Anat Yehezkel Picture
Anat Bloch Yechezkel
Web Developer at The Marker
אני ממליץ לכל מי שמתעניין או מעורב בפיתוח ווב להצטרף לחיים המעביר את הידע במקצועיות, בעניין ובתשוקה מעוררי השראה תוך עדכון רציף של תכני הקורסים בטכנולוגיות החדישות ביותר ובכך אף מעניק ערך רב לאנשי התחום המנוסים. חיים משקיע רבות בדרכים מקוריות להנגשת התכנים הרבים וליצירת ארגז כלים רחב ועדכני לתלמידיו ובכך מקנה להם קרש קפיצה לעולם הווב. ממליץ בחום!! ‬
Ori Robins Picture
Ori Robins
Software Development Manager
רמת הלימודים הייתה גבוהה ותאמה את הסטנדרטים הגבוהים שדורשים בשוק העבודה כיום בחברות הכי מתקדמות. חיים מיכאל, מעבר למרצה ברמה גבוהה הוא גם בעל ניסיון מקצועי רב ובלימודיו הוא תורם גם טיפים והמלצות איך להתקדם ולהשתפר בתחום ואיך להבטיח את ההצלחה התעסוקתית בתחום. העצות שהוא נותן מאוד עוזרות ומקדמות סטודנטים צעירים שרק רוצים להשתלב בתחום הפיתוח וכאלה שרוצים לשפר את יכולתם ולהתקדם קדימה. אני כיום עובד כמפתח מובייל בחברת אמדוקס, ויכול לומר שהכלים שניתנו לי בקורס על ידי חיים היו גורם ישיר לקבלתי לעבודה זו, ואני מיישם כלים אלו בכל יום.
Haim Ben Zaken
Mobile Software Developer at Amdocs
הקורס שחיים מיכאל מעביר הינו איכותי ביותר, מכיל תכנים אקטואלים והכי רלוונטים בשוק העבודה בארץ ובחו"ל. חיים שינה לי את התפיסה לגבי טכנולוגיות חדשות בשפות פיתוח, ואיך שעולם ההייטק והתוכנה עובד. השתתפתי בשני קורסים שחיים מעביר, האחד הוא Android Java Applications Development והשני הוא Software Engineering in PHP. בזכות הקורס הראשון העלתי 3 אפליקציות ל-Google Play. הקורס "שווה ביותר", במחיר מעולה, ועם מרצה שאין שני לו. בקורס השני למדנו את שפת PHP לעומק וחלק מהתלמידים כולל אותי ניגשנו למבחן ההסמכה Zend Certified Engineer in PHP ועברנו אותו בהצלחה. שיטת הלימוד של חיים היא מעולה, הוא מסביר מצויין, מתרגלים המון בכיתה, יוצר תכנים פתוחים ונגישים לכולם ונותן יחס לכל תלמיד. אני ממליץ מאוד על הקורסים של חיים! חיים מעביר קורסים איכותיים, מעודכנים לצרכי ההיי-טק ועולם התוכנה, הוגנים מאד מבחינת עלות, לעומת השאר ומעל הכל מאפשרים להתקדם בתפקיד, בשכר ובידע.
Eyall Maresky
Software Engineer at Bacsoft

Java Developers Israel

הצטרפו לקבוצה המקצועית הגדולה ביותר בפייסבוק של מפתחי Java בישראל.

תמונה יפה לתיאור חיפוש עבודה

Java Jobs in Israel

הצטרפו לקבוצה הגדולה ביותר בפייסבוק למציאת עבודה בפיתוח תוכנה ב-Java.

meetup[ logo banner

Life Michaeel Meetups

הצטרפו לקבוצת ה-meetups של life michael ותהנו מהרצאות מקצועיות בחינם.

blog banner

Haim Michael Blog

קראו את הבלוג של חיים מיכאל ותהנו מנקודת מבט מקצועית שמשקפת ניסיון של שנים רבות.

PHP logo banner

המדריך הישראלי ל-PHP

למד PHP בחינם באמצעות המדריך הישראלי ל-PHP. ניתן למצוא אותו באתר www.phpbook.co.il.

android logo transparent

המדריך הישראלי ל-Android

למד לפתח אפליקציות ל-Android באמצעות המדריך הישראלי ל-Android. ניתן למצוא אותו באתר www.androidbook.co.il.

המדריך הישראלי ל-HTML

למד HTML בחינם באמצעות המדריך הישראלי ל-HTML. ניתן למצוא אותו באתר www.htmlbook.co.il.

UML Logo Banner

המדריך הישראלי ל-UML

למד UML בחינם באמצעות המדריך הישראלי ללימוד UML. ניתן למצוא אותו באתר www.umlbook.co.il.

המדריך הישראלי ל-Python

למד Python בחינם באמצעות המדריך הישראלי ל-Python. ניתן למצוא אותו באתר www.pythonbook.co.il.

המדריך הישראלי ל-Linux

למד לפתח עבור Linux באמצעות המדריך הישראלי ל-Linux. ניתן למצוא אותו באתר www.linuxbook.co.il.

c# logo banner

המדריך הישראלי ל-#C

למד לפתח ב-#C באמצעות המדריך הישראלי ל-#C. ניתן למצוא אותו באתר www.csharpbook.co.il.

Scala Banner

המדריך הישראלי ל-Scala

למד Scala בחינם באמצעות המדריך הישראלי ללימוד Scala. ניתן למצוא אותו באתר www.scalabook.co.il.

premium webinars banner

Premium Webinars

מידע על ה-premium webinars שמועברים על ידי חברת life michael

premiium semionars banner

Premium Seminars

מידע על ה-premium seminars שמועברים על ידי חברת life michael.

Premium Courses

מידע על הקורסים וההכשרות שמועברות על ידי חברֿת life michael.

Free Online Courses

למעלה מ-200 קורסים אונליין בחינם זמינים באתר של life michael.

premium consulting banner

Premium Consulting

מידע על שירותי הייעוץ המקצועיים של חברת life michael בתחום פיתוח התוכנה

Premium Conferences

מידע על ה-conferences שמאורגנים על ידי חברת life michael.

newsletter banner

Newsletter

ה-newsletter החודשי של life michael

youtube logo

Youtube

ערוץ היוטיוב של חברת life michael

twitter logo

Twitter

ערוץ הטוויטר הרישמי של חברת life michael

soundcloud logo

Podcasts

פודקאסטס של חברת life michael

instagram logo

Instagram

ערוץ האינסטגרם של חברת life michael

pinterest logo

Pinterest

חשבון ה-pinterest של life michael

הסמינר המקיף והיסודי ביותר בנושא - Kotlin Lambda Expressions